Masz pytania? Zadzwoń tel. 784 545 967 / 608 303 440 lub napisz do nas biuro@tsstlumaczenia.pl
  • Polski
  • English
  • Український


O nas

Właściciele firmy to ludzie z długoletnim doświadczeniem w branży, po studiach filologicznych. Jako tłumacze przysięgli znają zasady etyki zawodowej, co odróżnia firmę od niektórych agencji tłumaczeń prowadzonych przez przypadkowych ludzi nastawionych tylko na szybki zysk.

Tłumaczeniami zajmujemy się od roku 2000. W związku z zadowoleniem naszych klientów, chcąc ułatwić im kontakt z nami oraz podzielenie się naszymi doświadczeniami postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę i założyć profesjonalną firmę oferującą usługi tłumaczeniowe obejmujące wszystkie języki europejskie. W roku 2005 otworzyliśmy więc firmę TSS. Na główną siedzibę firmy wybraliśmy jeden z głównych deptaków miasta, aby każdy miał do nas łatwy dostęp.

Widząc zadowolenie naszych klientów oraz stale rosnący popyt na rynku tłumaczeniowym Podkarpacia postanowiliśmy otworzyć w roku 2006 nasz pierwszy oddział w Jarosławiu, w roku 2007 oddział firmy TSS w Ropczycach, a w roku 2010 oddział firmy w Dębicy.

W planach mamy otwieranie kolejnych oddziałów, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.

Początkiem roku 2008 przekształciliśmy się w spółkę cywilną.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wynikającym z naszego członkostwa w Unii Europejskiej i coraz częstszemu nawiązywaniu współpracy z partnerami zagranicznymi pragniemy zaoferować Państwu usługi tłumaczeniowe we wszystkich językach europejskich.

Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczony zespół tłumaczy przysięgłych i zwykłych specjalizujących się w tłumaczeniach zarówno przysięgłych jaki i ustnych we wszystkich dziedzinach.

Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i znane na rynku ogólnopolskim firmy takie jak: WSK PZL Rzeszów, Huta Szkła Jarosław, PZL Mielec, Igloocar Dębica, sądy, policja i inne.

Z poważaniem
Właściciele firmy TSS s.c

Web Interactive Studio
Appgo - Web Interactive Studio